Kosmeetik  
Mikrolihvimine teemantitega

Diamond Dermabrasion on tükikesteta koorimissüsteem, kus kasutatakse looduslike teemante.

 
Suurepärane alternatiiv laser ja keemilisele koorimisele, kuna see on nahapealne, mitte-kirurgiline ja vajab lühikest paranemisaega.
 
Nahk saab särava jume, ei teki ärritusi. See on ohutu, puhas, täpne ja efektiivne. Pärast hooldust võib asuda koheselt tavategevuste juurde.
 

Teemantlihvimist võib teha järgmiste naha ebatäiuste puhul:

 

· päikesest kahjustatud nahk – nägu, kael, õlad, käed, selg
· vanusega kaasnevad naha värvuse muudatused – kätel ja näol
· ilmekusjooned enneaegselt vananenud nahal – silmade ümbrus ja otsaesine
· armide ravimine
· komedoonide eemaldamine
· liigpigmentatsiooni vähendamine
· naha noorendamine

       
 

Tulemused: paranenud on naha välimus ja tekstuur, nahk on pehmem, siledam ja puhtam juba peale esimest hooldust. Tedetähnid, pigmendilaigud ja ilmekusjooned on kadunud või vähenenud. Armid on vähemmärgatavad. Klient tunneb, et tema nahk on pehmem, siledam ja noorem.

Mikromassaaz ultraheliga
Massaaz lõõgastab pinges lihaseid ja vähendab turseid nahaaluses koes, aitab kiirendada naha metabolismi, ergutab kudede rakke, eemaldab jääkained, ja mis kõige tähtsam – ultraheli toimel jõuavad protseduuri käigus kasutatavad aktiivained ja seerumid sügavale naha aluskudedeni (taolist toimet ei ole ühelgi teisel massaazil).

Ultraheli aparaadi kõrge sagedus stimuleerib rasvarakke kuni 6 cm sügavusel naha all, rakkudest väheneb rasv. Selle tulemusena paraneb tunduvalt naha niiskustasakaal ja aeglustub naha vananemine.